Pekara Gorenje BM910WII
4,4
(16)
12.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 550 W |
| Broj preprogramiranih opcija | 15 |
| Veličina hleba od | 750 g |
| Veličina hleba do | 900 g |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.90 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | BM910WII |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 550 W |
| Broj preprogramiranih opcija | 15 |
| Veličina hleba od | 750 g |
| Veličina hleba do | 900 g |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.