Pegla Philips DST8030/70
17.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 3000 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Elite |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Zelena |
| Karakteristike | - Dužina kabla za napajanje: 2.5 m |
| Funkcije | - Tehnologija OptimalTEMP - Vertikalno peglanje parom - Turbo para - Funkcija za zaustavljanje kapanja - Rešenje za uklanjanje kamenca - Izuzetno veliki otvor za punjenje |
| Težina | 1.40 kg |
| Uvoznik | MISON DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) |
| Zemlja porekla | - |
| Model | DST8030/70 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 3000 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Elite |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Zelena |
| Karakteristike | - Dužina kabla za napajanje: 2.5 m |
| Funkcije | - Tehnologija OptimalTEMP - Vertikalno peglanje parom - Turbo para - Funkcija za zaustavljanje kapanja - Rešenje za uklanjanje kamenca - Izuzetno veliki otvor za punjenje |
| Težina | 1.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.