Pegla Philips DST7012/70
4,4
(13)
10.890,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 2600 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Zelena |
| Karakteristike | - Pogodno za vodu sa česme - Rešenje za uklanjanje kamenca Quick Calc Release - Kapacitet posude za vodu 300 ml - Neprekidan mlaz pare 45 g/min - Dodatna količina pare 220 g - Rasprš. vode - Vertikalno peglanje parom - Promenljive postavke za paru |
| Težina | 1.70 kg |
| Uvoznik | MISON D.O.O. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | DST7012/70 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2600 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Plus |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Zelena |
| Karakteristike | - Pogodno za vodu sa česme - Rešenje za uklanjanje kamenca Quick Calc Release - Kapacitet posude za vodu 300 ml - Neprekidan mlaz pare 45 g/min - Dodatna količina pare 220 g - Rasprš. vode - Vertikalno peglanje parom - Promenljive postavke za paru |
| Težina | 1.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.