Pegla Philips DST7040/80
4,7
(21)
14.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Snaga | 2800 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Elite |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna/Zlatna |
| Karakteristike | - Dodatna količina pare od 250 g - Pogodno za vodu sa česme - Dužina kabla: 2 m - Kapacitet rezervoara za vodu: 300 ml - Udar pare: 50 g/min - Automatsko iskljucivanje |
| Funkcije | - Kontrola temperature - Kontrola pare - Vertikalno peglanje - Funkcija za zaustavljanje kapanja - Sistem za uklanjanje kamenca - Režim uštede energije |
| Težina | 0.60 kg |
| Uvoznik | MISON D.O.O. |
| Zemlja porekla | Indonezija |
| Model | DST7040/80 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2800 W |
| Grejna ploča | SteamGlide Elite |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna/Zlatna |
| Karakteristike | - Dodatna količina pare od 250 g - Pogodno za vodu sa česme - Dužina kabla: 2 m - Kapacitet rezervoara za vodu: 300 ml - Udar pare: 50 g/min - Automatsko iskljucivanje |
| Funkcije | - Kontrola temperature - Kontrola pare - Vertikalno peglanje - Funkcija za zaustavljanje kapanja - Sistem za uklanjanje kamenca - Režim uštede energije |
| Težina | 0.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.