Peć na čvrsto gorivo MBS Orion
4,7
(19)
30.990,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 3,1 - 6,3 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Širina peći | 51,8 cm |
| Dubina peći | 41 cm |
| Visina peći | 101 cm |
| Boja | Crna / Siva |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 100.00 kg |
| Proizvođač | MABER COMERC DOO SMEDEREVO |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | Orion |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo/Ugalj |
| Snaga | 3,1 - 6,3 kW |
| Površina zagrevanja | m2 |
| Širina peći | 51,8 cm |
| Dubina peći | 41 cm |
| Visina peći | 101 cm |
| Boja | Crna / Siva |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 100.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.