Peć na čvrsto gorivo MBS LUNA
4,5
(11)
30.990,00
Dostava
Premium dostava na adresu - 2.500,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 6 kW |
| Površina zagrevanja | 30-40 m2 |
| Širina peći | 51,8 cm |
| Dubina peći | 41 cm |
| Visina peći | 101 cm |
| Boja | Siva |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 100.00 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MBS LUNA |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Peći |
| Vrsta goriva | Drvo |
| Snaga | 6 kW |
| Površina zagrevanja | 30-40 m2 |
| Širina peći | 51,8 cm |
| Dubina peći | 41 cm |
| Visina peći | 101 cm |
| Boja | Siva |
| Pozicija dimne cevi | Gore |
| Težina | 100.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.