Monitor Xiaomi A22i ELA5230EU 21.5''/FHD/1920x1080/75Hz/VA/HDMI/VGA
4,6
(8)
7.911,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Povezivanje | - HDMI 1.4 port - VGA port - DC power port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR DOO, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | A22i ELA5230EU |
4,7
(12)
8.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
16.641 RSD
NEDOSTUPAN
8.541 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(9)
8.091 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(9)
13.491 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Povezivanje | - HDMI 1.4 port - VGA port - DC power port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.