Monitor Philips 221V8/00 21.5"/FHD/1920x1080/75Hz/4ms/HDMI/VGA
8.991,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 4 |
| Povezivanje | - HDMI - VGA - 3.5 mm audio izlaz za slušalice ili zvučnike. |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.21 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 221V8/00 |
8.541 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(12)
8.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(8)
7.911 RSD
NEDOSTUPAN
5,0
(5)
9.990 RSD
8.991 RSD
4,5
(10)
16.641 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(10)
10.791 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 21.5'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 4 |
| Povezivanje | - HDMI - VGA - 3.5 mm audio izlaz za slušalice ili zvučnike. |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.21 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.