Monitor Lenovo L27QE 27" /QHD/2560x1440/100Hz/4ms/HDMI/DP crna
13.790,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560x1440 piksela |
| Tip panela: | LCD |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 4ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x Display Port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | L27QE |
4,3
(6)
15.490 RSD
4,6
(17)
17.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(9)
14.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560x1440 piksela |
| Tip panela: | LCD |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 4ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x Display Port |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 3.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.