Monitor Philips 275VBLA/00 27''/VA/2560 x 1440/75Hz/4ms/HDMI x 2/W-LED
13.851,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560x1440 piksela |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 4 ms |
| Povezivanje | - 2 x HDMI 1.4 - 1 x DisplayPort 1.2 - 1 x Audio Out |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.06 kg |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 275VBLA |
4,5
(10)
16.641 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(17)
16.191 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(9)
13.491 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(12)
8.991 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(12)
13.041 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 2560x1440 piksela |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 4 ms |
| Povezivanje | - 2 x HDMI 1.4 - 1 x DisplayPort 1.2 - 1 x Audio Out |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.06 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.