Monitor Asus VA279HG 27"/FHD/1920 x 1080/120Hz/1ms/HDMI/VGA
4,6
(11)
12.591,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 120 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - HDMI - VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.18 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VA279HG |
4,3
(6)
15.490 RSD
13.941 RSD
4,8
(13)
12.141 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 120 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - HDMI - VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 6.18 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.