Monitor Asus VG279QL3A 27"/FHD/1920 x 1080/180Hz/1ms/HDMI
5,0
(13)
18.390,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 180 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | HDMI |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.40 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VG279QL3A |
4,8
(13)
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
13.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(10)
11.490 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 180 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | HDMI |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 8.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.