Monitor Acer SA272G0 27"/FHD/1920x1080/120Hz/1ms/HDMI/VGA
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 120 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ekrana | LED |
| Težina | 3.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SA272G0 |
4,3
(6)
15.490 RSD
4,8
(14)
14.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 120 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - 1 x HDMI - 1 x VGA |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ekrana | LED |
| Težina | 3.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.