Monitor Acer R270SI 27"/FHD/1920x1080/75Hz/1ms/VRB/VGA/HDMI/Freesync/VESA/srebrna
4,2
(6)
22.490,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/663-050
Izuzetno velika dijagonala ekrana: 68,6 cm (27") sa izvanrednu preglednost na samom monitoru. Idealan za one koji mnogo vremena provode ispred ekrana, sa velikim rasponom boja I dodatnom od zračenja ekrana I smanjenje stope umora očiju.
Maksimalna učestalost osvežavanja: 75 Hz što ga čini sasvim korektnim izborom za bilo koju kancelariju. Ugao gledanja 178°.
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - VGA - HDMI |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | - Odnos strana - 16:9 - Osvetljenje - 250 - Ugao gledanja 178/178 - Adaptivna sinhronizacija: AMD Freesync - VESA: Da |
| Težina | 3.93 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | R270SI |
4,3
(6)
15.490 RSD
4,3
(12)
14.490 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(8)
17.590 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 75 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - VGA - HDMI |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | - Odnos strana - 16:9 - Osvetljenje - 250 - Ugao gledanja 178/178 - Adaptivna sinhronizacija: AMD Freesync - VESA: Da |
| Težina | 3.93 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.