Monitor Acer Nitro ED240QS3 23.6"/FHD VA/1920x1080/180Hz/1ms/HDMI/DP
4,6
(25)
12.141,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 23,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 180 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - HDMI 2.0 x 2 - DisplayPort 1.4 x 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | ED240QS3 23.6" |
12.591 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(13)
12.490 RSD
11.241 RSD
4,6
(5)
9.441 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(12)
56.691 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(3)
13.491 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 23,6" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 180 Hz |
| Odziv (ms) | 1 ms |
| Povezivanje | - HDMI 2.0 x 2 - DisplayPort 1.4 x 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.