Monitor Acer EK241YHBI 23.8"/VA/1920x1080/100Hz/1ms VRB/VGA,HDMI/VESA/crna
4,6
(5)
9.441,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 1 |
| Povezivanje | - 1 x VGA - 1 x HDMI 1.4 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.68 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MonitorAcerEK241YHBI |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,7
(11)
19.431 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(13)
12.990 RSD
11.691 RSD
4,1
(12)
9.891 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(11)
16.191 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(12)
9.891 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 1 |
| Povezivanje | - 1 x VGA - 1 x HDMI 1.4 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.68 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.