Monitor Acer Nitro ED270X2bmiipx 27"/VA,zakrivljen/1920x1080/240Hz/1ms VRB/HDMIx2,DP/Freesync/crna
4,7
(11)
19.431,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 240Hz |
| Odziv (ms) | 1 |
| Povezivanje | HDMI x 2 Display Port x 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.70 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MonitorAcerNitroED270X2 |
4,6
(11)
16.191 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(5)
9.441 RSD
NEDOSTUPAN
4,5
(10)
16.641 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(6)
15.490 RSD
13.941 RSD
4,5
(8)
14.391 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(14)
13.491 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | VA |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 240Hz |
| Odziv (ms) | 1 |
| Povezivanje | HDMI x 2 Display Port x 1 |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 2.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.