Monitor LG 24MR400-B 23.8"/IPS/1920x1080/100Hz/5ms GtG/VGA,HDMI/freesync/VESA/crna
4,1
(12)
10.990,00
Poslednja cena
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 5 |
| Povezivanje | - HDMI 1.4 - VGA (D-Sub) - Izlaz za slušalice |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 4.08 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | 24MR400-B |
| Podaci o uređaju | Preuzmi specifikaciju |
4,4
(18)
15.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,3
(6)
15.490 RSD
4,0
(19)
12.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,1
(8)
17.590 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(13)
12.990 RSD
4,5
(11)
13.490 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Tip panela: | IPS |
| Frekvencija osvežavanja ekrana | 100Hz |
| Odziv (ms) | 5 |
| Povezivanje | - HDMI 1.4 - VGA (D-Sub) - Izlaz za slušalice |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Energetski razred | E |
| Težina | 4.08 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.