Mlin za meso Gorenje MG1601W
4,5
(21)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 1600 W |
| Kapacitet mlevenja | 2,2 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Metalno kućište aparata - Reverzibilan rad |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost - Sigurnosna sklopka - Zaustavljanje motora za povećanu sigurnost |
| Oprema | - Potiskivač za meso - Materijal poslužavnika - Plastika - Rešetke za mlevenje mesa 2 |
| Težina | 2.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MG1601W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1600 W |
| Kapacitet mlevenja | 2,2 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Metalno kućište aparata - Reverzibilan rad |
| Sigurnosni sistem | - Zaštita od pregrevanja za dodatnu bezbednost - Sigurnosna sklopka - Zaustavljanje motora za povećanu sigurnost |
| Oprema | - Potiskivač za meso - Materijal poslužavnika - Plastika - Rešetke za mlevenje mesa 2 |
| Težina | 2.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.