Mlin za meso Gorenje MG2001SB
4,5
(10)
11.892,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:14
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 2000 W |
| Kapacitet mlevenja | 2,6 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Metalno kućište aparata - Reverzibilan rad |
| Oprema | - Potiskivač za meso Da - Materijal poslužavnika Metal - Rešetke za mlevenje mesa 2 |
| Težina | 2.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MG2001SB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 2000 W |
| Kapacitet mlevenja | 2,6 kg/min |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Jednostavno čišćenje - Metalno kućište aparata - Reverzibilan rad |
| Oprema | - Potiskivač za meso Da - Materijal poslužavnika Metal - Rešetke za mlevenje mesa 2 |
| Težina | 2.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.