Mikser Vox MX9116
4,7
(14)
2.590,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 400 W |
| Broj brzina | 5 brzina + TURBO |
| Boja | Bela / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.50 kg |
| Uvoznik | Erg DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | MX9116 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 400 W |
| Broj brzina | 5 brzina + TURBO |
| Boja | Bela / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.