Mikser Vox MX1408
4,4
(16)
2.627,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:14
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
Telefon: 032/819-528
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 500 W |
| Broj brzina | 5 brzina + TURBO |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Mehanizam za izbacivanje omogućava jednostavno uklanjanje metlica - Dve mutilice za jaja i šlag, dve mešalice za testo |
| Težina | 1.58 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | MX1408 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 500 W |
| Broj brzina | 5 brzina + TURBO |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Mehanizam za izbacivanje omogućava jednostavno uklanjanje metlica - Dve mutilice za jaja i šlag, dve mešalice za testo |
| Težina | 1.58 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.