Mikser Vox MX9121
2.117,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:14
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 300 W |
| Broj brzina | 5 brzina + turbo |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.20 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | KIna |
| Model | MX9121 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ručni mikseri |
| Snaga miksera | 300 W |
| Broj brzina | 5 brzina + turbo |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.