Mašina za pranje veša Miele WWB360WCS
121.990,00
Poslednja cena
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 64,3 cm |
| Širina | 59,6 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Doziranje u porcijama CapDosing - Inovativna tehnologija PowerWash - Umrežavanje uređaja sa Mielehome - Prikaz preostalog vremena - Odeljak za deterdžent AutoClean - AddLoad - Sistem za zaštitu vode - Watercontrol-System - Sigurnosno zaključavanje - PIN kod - Optički interfejs |
| Visina | 85 cm |
| Težina | 78.00 kg |
| Uvoznik | KIP-KAP DOO LOZNICA, LOZNICA |
| Zemlja porekla | - |
| Model | WWB360WCS |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 64,3 cm |
| Širina | 59,6 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Doziranje u porcijama CapDosing - Inovativna tehnologija PowerWash - Umrežavanje uređaja sa Mielehome - Prikaz preostalog vremena - Odeljak za deterdžent AutoClean - AddLoad - Sistem za zaštitu vode - Watercontrol-System - Sigurnosno zaključavanje - PIN kod - Optički interfejs |
| Visina | 85 cm |
| Težina | 78.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.