Mašina za pranje veša Candy BR 48SBL6-S
4,7
(8)
Brend: Candy
0,00
Poslednja cena
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 48.8 |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Programi | - 16 programa - Pamuk do 90°C - Beli veš - Sintetika i obojeno - Jeans-Teksas - Ručno pranje - Smart Wash - Hygiene Plus 59 minuta na 60°C - Osetljivo - Intenzivno (anti-čestice) - Special brzi 39 minuta - Brzi 15 minuta - ECO 40-60 - Hladno pranje 20°C - Ispiranje - Ceđenje (centrifuga) - Samočišćenje bubnja |
| Funkcije | - Speed Drive inverter motor (daje i do 50% više mehaničke snage pranja u odnosu na kolektorske). - ProActive Wash tehnologija pranja poboljšava rezultate putem 108 dodatnih otvora za vodu i deterdžent unutar bubnja. - Soft Drum - Laserski spojen INOX bubanj nežan u dodiru sa tkaninama. - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta). - Snap & Wash - Ekskluzivna funkcija omogućava da na osnovu slike veša mašina sama prepozna i izabere idealan brzi program pranja (putem Wi-Fi mreže) |
| Sigurnosni sistem | - Child lock - Zaštita od prelivanja - |
| Visina | 85 cm |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO BEOGRAD, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BR 48SBL6-S |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način punjenja | Frontalno |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obrt/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Tip motora | inverter motor |
| Energetski razred | A |
| Dubina | 48.8 |
| Širina | 59,5 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Programi | - 16 programa - Pamuk do 90°C - Beli veš - Sintetika i obojeno - Jeans-Teksas - Ručno pranje - Smart Wash - Hygiene Plus 59 minuta na 60°C - Osetljivo - Intenzivno (anti-čestice) - Special brzi 39 minuta - Brzi 15 minuta - ECO 40-60 - Hladno pranje 20°C - Ispiranje - Ceđenje (centrifuga) - Samočišćenje bubnja |
| Funkcije | - Speed Drive inverter motor (daje i do 50% više mehaničke snage pranja u odnosu na kolektorske). - ProActive Wash tehnologija pranja poboljšava rezultate putem 108 dodatnih otvora za vodu i deterdžent unutar bubnja. - Soft Drum - Laserski spojen INOX bubanj nežan u dodiru sa tkaninama. - KG Detector – Automatsko smanjenje potrošnje struje, vode i vremena pranja prema stavljenoj količini veša (od 1 kg do punog kapaciteta). - Snap & Wash - Ekskluzivna funkcija omogućava da na osnovu slike veša mašina sama prepozna i izabere idealan brzi program pranja (putem Wi-Fi mreže) |
| Sigurnosni sistem | - Child lock - Zaštita od prelivanja - |
| Visina | 85 cm |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.