Laptop Asus TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL028 16"/1920 x 1200 WUXGA/Ryzen 7/16GB/512GB/RTX 4050
4,5
(12)
141.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 piksela |
| Opis procesora | - AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Opis grafičke kartice | - NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 6GB GDDR6 - 2195MHz at 90W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 65W+25W Dynamic Boost) |
| Tip ekrana | WUXGA |
| Povezivanje | - 2 x USB-A - 1 x USB-C - 1 x HDMI - audio ulaz |
| Baterija | - 56Whs, 4S1P, litijum-jonska baterija sa 4 ćelije - Punjenje od 0-50% za 30 minuta - 6.0, 180W AC adapter, Izlaz: 20V DC, 9A, 180W, - Ulaz: 100~240V AC, 50/60Hz univerzalni - Punjač uključen |
| Boja | Crvena / Crna |
| Težina | 2.40 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | A16 FA607NUQ-RL028 |
4,7
(22)
90.990 RSD
3,9
(12)
66.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(25)
127.990 RSD
NEDOSTUPAN
68.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,9
(20)
64.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 16" |
| Rezolucija ekrana | 1920x1200 piksela |
| Opis procesora | - AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Opis grafičke kartice | - NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 6GB GDDR6 - 2195MHz at 90W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 65W+25W Dynamic Boost) |
| Tip ekrana | WUXGA |
| Povezivanje | - 2 x USB-A - 1 x USB-C - 1 x HDMI - audio ulaz |
| Baterija | - 56Whs, 4S1P, litijum-jonska baterija sa 4 ćelije - Punjenje od 0-50% za 30 minuta - 6.0, 180W AC adapter, Izlaz: 20V DC, 9A, 180W, - Ulaz: 100~240V AC, 50/60Hz univerzalni - Punjač uključen |
| Boja | Crvena / Crna |
| Težina | 2.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.