Laptop Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP007 DOS/15.6"IPS FHD/Ryzen 7-7435HS/16GB/1TB SSD/RTX4050-6GB
4,7
(25)
115.191,00
Akcija traje do 23.05.2026 20:59
Poslednja cena
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 1 TB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 7435HS Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.1 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 20MB |
| Opis grafičke kartice | - Grafika: nVidia GeForce Model grafike: GeForce RTX 4050 - Količina grafičke memorije: 6GB Tip grafičke memorije: GDDR6 |
| Tip ekrana | IPS |
| Povezivanje | - HDMI x 1 - LAN - Display Port x 1 - USB Type-C x 2 - USB 3.1 x 2 |
| Baterija | LI 4-cell |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Težina | 2.20 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Laptop Asus TUF Gaming A15 FA507NUR-LP007 |
3,9
(12)
60.291 RSD
NEDOSTUPAN
4,6
(16)
108.990 RSD
98.091 RSD
4,2
(10)
58.491 RSD
NEDOSTUPAN
4,8
(18)
197.991 RSD
NEDOSTUPAN
62.091 RSD
NEDOSTUPAN
4,7
(13)
67.491 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 1 TB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 7435HS Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.1 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 20MB |
| Opis grafičke kartice | - Grafika: nVidia GeForce Model grafike: GeForce RTX 4050 - Količina grafičke memorije: 6GB Tip grafičke memorije: GDDR6 |
| Tip ekrana | IPS |
| Povezivanje | - HDMI x 1 - LAN - Display Port x 1 - USB Type-C x 2 - USB 3.1 x 2 |
| Baterija | LI 4-cell |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Boja | Crna |
| Težina | 2.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.