Laptop Lenovo LOQ15ARP10E 15.6"/1920x1080 FHD/Ryzen 7/16GB/512GB/siva
108.990,00
Poslednja cena
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - AMD Ryzen 7 7735HS octa-core procesor - 16 thread-ova i radni takt do 4,75 GHz |
| Opis grafičke kartice | - GeForce GTX 3050 - 6 GB GDDR6 memorije |
| Tip ekrana | IPS |
| Povezivanje | - 3x USB-A - 1x USB-C - 1x HDMI |
| Baterija | - 60 Wh |
| Boja | Siva |
| Karakteristike | - Tip RAM memorije DDR5 - Broj RAM slotova 2 |
| Opis ekrana | - 15.6", IPS, FHD, 300 nits, Anti-glare, 100% sRGB, 144 Hz, FreeSync |
| Težina | 1.80 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | LOQ15ARP10E |
3,9
(12)
66.990 RSD
NEDOSTUPAN
45.990 RSD
NEDOSTUPAN
68.990 RSD
NEDOSTUPAN
4,2
(10)
64.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Procesor | Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Grafička kartica | Nezavisna |
| HDD | Nema |
| Dijagonala ekrana | 15.6'' |
| Rezolucija ekrana | 1920x1080 (Full HD) |
| Opis procesora | - AMD Ryzen 7 7735HS octa-core procesor - 16 thread-ova i radni takt do 4,75 GHz |
| Opis grafičke kartice | - GeForce GTX 3050 - 6 GB GDDR6 memorije |
| Tip ekrana | IPS |
| Povezivanje | - 3x USB-A - 1x USB-C - 1x HDMI |
| Baterija | - 60 Wh |
| Boja | Siva |
| Karakteristike | - Tip RAM memorije DDR5 - Broj RAM slotova 2 |
| Opis ekrana | - 15.6", IPS, FHD, 300 nits, Anti-glare, 100% sRGB, 144 Hz, FreeSync |
| Težina | 1.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.