Inverter klima uređaj Vivax ACP12CH35AEGI
4,3
(9)
34.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3600 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | 2700 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 72 cm |
| Dubina klime | 27 cm |
| Visina klime | 49,5 cm |
| Energetski razred | A++ |
| Težina | 45.00 kg |
| Uvoznik | KIM-TEC DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | ACP12CH35AEGI + R32 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Inverterski zidni |
| Kapacitet hlađenja | 12000 BTU |
| Kapacitet klime | 12000 BTU |
| Rashladna snaga | 3600 W |
| Energetski razred - hlađenja | A++ |
| Kapacitet grejanja | BTU |
| Grejna snaga | 2700 W |
| Energetski razred - zagrevanja | A+ |
| Širina klime | 72 cm |
| Dubina klime | 27 cm |
| Visina klime | 49,5 cm |
| Energetski razred | A++ |
| Težina | 45.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.