Električni Trotinet Xiaomi Electric Scooter Elite
42.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 400 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Nosivost | 120 kg |
| Domet | 45 km |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 10'' |
| Boja | Crna |
| Težina | 20.00 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR D.O.O. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Xiaomi Electric Scooter Elite |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 400 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Nosivost | 120 kg |
| Domet | 45 km |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 10'' |
| Boja | Crna |
| Težina | 20.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.