Električni trotinet Xiaomi Electric Scooter 6 ProG6
61.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 400 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Vreme punjena baterije | 9 sati |
| Nosivost | d0 120 kg |
| Domet | 70 km |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 12 inch |
| Baterija | 10000 mAh |
| Karakteristike | - Režim rada: Brzina hoda 6km/h, Standardni 15 km/h, Sportski 25 km/h - Mi Home/Xiaomi Home aplikacija - Šasija konstruisana za off-road vožnju, prednji i zadnji amortizeri - Ugao zadnjeg dela od 30° radi ergonomske udobnosti - Dupli kočioni sistem - Prednja disk kočnica i zadnja električna kočnica - Visina vozača: 120-200cm - Platforma duga 75 cm - Sistem rekuperacije energije |
| Težina | 37.30 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR D.O.O. |
| Zemlja porekla | - |
| Model | 6 ProG6 |
4,8
(13)
34.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 400 W |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Vreme punjena baterije | 9 sati |
| Nosivost | d0 120 kg |
| Domet | 70 km |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 12 inch |
| Baterija | 10000 mAh |
| Karakteristike | - Režim rada: Brzina hoda 6km/h, Standardni 15 km/h, Sportski 25 km/h - Mi Home/Xiaomi Home aplikacija - Šasija konstruisana za off-road vožnju, prednji i zadnji amortizeri - Ugao zadnjeg dela od 30° radi ergonomske udobnosti - Dupli kočioni sistem - Prednja disk kočnica i zadnja električna kočnica - Visina vozača: 120-200cm - Platforma duga 75 cm - Sistem rekuperacije energije |
| Težina | 37.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.