Električni trotinet Xiaomi Electric Scooter 6 Lite
4,5
(4)
37.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 500 W |
| Maksimalna brzina | 20 km/h |
| Vreme punjena baterije | 8 sati |
| Nosivost | Do 100 kg |
| Domet | 45 km |
| Dimenzije | - Širina:53,5cm - Visina:1,26m - Dubina:1,14m |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 203 mm |
| Težina | 18.10 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Electric Scooter 6 Lite |
4,8
(13)
34.990 RSD
NEDOSTUPAN
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 500 W |
| Maksimalna brzina | 20 km/h |
| Vreme punjena baterije | 8 sati |
| Nosivost | Do 100 kg |
| Domet | 45 km |
| Dimenzije | - Širina:53,5cm - Visina:1,26m - Dubina:1,14m |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina točkova | 203 mm |
| Težina | 18.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.