Čaša za vino Bormioli Rocco Electra 192341
2.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 350 ml |
| Dimenzije | - Visina 205 mm - Prečnik 83 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje 6/1 |
| Težina | 0.20 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Electra 192341 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 350 ml |
| Dimenzije | - Visina 205 mm - Prečnik 83 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje 6/1 |
| Težina | 0.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.