Čaše za pivo Bormioli Rocco Execute 128530
1.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 0,2 l |
| Dimenzije | - Visine 167 mm - Prečnika 57 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje: 6/1 |
| Težina | 0.20 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Execute 128530 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 0,2 l |
| Dimenzije | - Visine 167 mm - Prečnika 57 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje: 6/1 |
| Težina | 0.20 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.