Čaša za vino Bormioli Rocco Electra 192343
2.390,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 230 ml |
| Dimenzije | - Visina: 235 mm - Prečnik: 62 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje 6/1 |
| Težina | 0.02 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Electra 192343 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Zapremina | 230 ml |
| Dimenzije | - Visina: 235 mm - Prečnik: 62 mm |
| Karakteristike | - Pakovanje 6/1 |
| Težina | 0.02 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.