Bluetooth zvučnik Defender Beatbox 16 16W
2.590,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/819-528
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 16 W |
| Baterija | 1500 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.00 kg |
| Uvoznik | USPON DOO ČAČAK |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Beatbox 16 16W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 16 W |
| Baterija | 1500 mAh |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Težina | 1.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.