Bluetooth zvučnik NOWGO STORM LITE crni
12.999,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Snaga | 80W |
| Baterija | - 4000 mAh - Vreme punjenja: 3 h - Vreme rada: 12 h |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Ostali priključci | Priključak za punjenje: Type-C |
| Težina | 3.00 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | STORM LITE crni |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 80W |
| Baterija | - 4000 mAh - Vreme punjenja: 3 h - Vreme rada: 12 h |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Ostali priključci | Priključak za punjenje: Type-C |
| Težina | 3.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.