Bluetooth slušalice MAXELL BASS13HD1 crne
2.299,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - do 20 sati korišćenja |
| Težina | 0.10 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BASS13HD1 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Bluetooth verzija | 5.1 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - do 20 sati korišćenja |
| Težina | 0.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.