Bluetooth slušalice KSIX BTW07N UltimAI crne
4.599,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - 400 mAh - Do 6 sati korišćenja plus dodatnih 20 sati uz kućište - Punjenje: 2 h |
| Karakteristike | - Integrisan AI - Prevođenje preko 100 jezika u realnom vremenu |
| Težina | 0.10 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BTW07N |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - 400 mAh - Do 6 sati korišćenja plus dodatnih 20 sati uz kućište - Punjenje: 2 h |
| Karakteristike | - Integrisan AI - Prevođenje preko 100 jezika u realnom vremenu |
| Težina | 0.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.