Bluetooth slušalice KSIX BXTW08N OBLIVION crne
2.590,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - Do 4 h korišćenja + 15 h korišćenja koju nudi kutija za punjenje - Punjenje slušalica: 2h za kutiju dok se slušalice pune za 1,5 h |
| Težina | 0.10 kg |
| Uvoznik | DUDI C.O. DOO, Subotica |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BXTW08N |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | 10 m |
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Crna |
| Baterija | - Do 4 h korišćenja + 15 h korišćenja koju nudi kutija za punjenje - Punjenje slušalica: 2h za kutiju dok se slušalice pune za 1,5 h |
| Težina | 0.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.