Vaga Tesla BS301WX
1.590,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 |
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 30 x 30 x 2.3 cm |
| Funkcije | - Automatsko isključivanje i uključivanje - Indikator prazne baterije i preopterećenja - Mogućnost memorisanja podataka za 8 korisnika - Povezivanje aplikacijom |
| Težina | 1.30 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BS301WX |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | 30 x 30 x 2.3 cm |
| Funkcije | - Automatsko isključivanje i uključivanje - Indikator prazne baterije i preopterećenja - Mogućnost memorisanja podataka za 8 korisnika - Povezivanje aplikacijom |
| Težina | 1.30 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.