Vaga Tesla BS103W bela
1.390,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kapacitet merenja: 3-180 kg - Platforma za merenje: Kaljeno staklo - Tip baterije: 2 x AAA (uključene u pakovanje) |
| Funkcije | - Izbor jedinica: kg / lb - Automatsko isključivanje - Indikator preopterećenje - Indikator oslabljene baterije - Temperatura |
| Težina | 1.40 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | BS103W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Telesna vaga |
| Najveća dozvoljena težina | 180 kg |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Kapacitet merenja: 3-180 kg - Platforma za merenje: Kaljeno staklo - Tip baterije: 2 x AAA (uključene u pakovanje) |
| Funkcije | - Izbor jedinica: kg / lb - Automatsko isključivanje - Indikator preopterećenje - Indikator oslabljene baterije - Temperatura |
| Težina | 1.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.