Usisivač Xiaomi Robot Vacuum S40C EU
16.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | - 520 ml - posuda za prašinu - 260 ml - rezervoar za vodu l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - 5000 Pa snaga usisavanja - LDS laserska navigacija - Inteligentna kontrola protoka vode - 4 režima čišćenja: usisavanje pre brisanja, usisavanje, brisanje, usisavanje i brisanje; LDS laserska navigacija; Planiranje rute; Kontrola preko Xiaomi Home aplikacije - Skeniranje prostorija od 360 stepeni - Tihi rezim: smanjuje buku tokom noćne upotrebe - Standardni režim- svakodnevno korišćenje - Jak režim- usisava krupne čestice - Turbo režim - dubinsko čišćenje od prljavštinr i nečistoća - Višestruki senzori |
| Težina | 3.44 kg |
| Uvoznik | PC CENTAR DOO, BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Robot Vacuum S40C EU |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Zapremina kese / posude | - 520 ml - posuda za prašinu - 260 ml - rezervoar za vodu l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - 5000 Pa snaga usisavanja - LDS laserska navigacija - Inteligentna kontrola protoka vode - 4 režima čišćenja: usisavanje pre brisanja, usisavanje, brisanje, usisavanje i brisanje; LDS laserska navigacija; Planiranje rute; Kontrola preko Xiaomi Home aplikacije - Skeniranje prostorija od 360 stepeni - Tihi rezim: smanjuje buku tokom noćne upotrebe - Standardni režim- svakodnevno korišćenje - Jak režim- usisava krupne čestice - Turbo režim - dubinsko čišćenje od prljavštinr i nečistoća - Višestruki senzori |
| Težina | 3.44 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.