Usisivač Xiaomi Robot Vacuum H40EU
27.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 70 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzija robota: 34 x 9.7 x 34 cm - Dimenzija stanice: 34 x 16 x 32.6 cm |
| Baterija | - 5200 mAh |
| Funkcije | - 4 režima čišćenja: usisavanje pre brisanja, usisavanje, brisanje, usisavanje i brisanje - LDS laserska navigacija; Planiranje rute - Višespratno mapiranje - Kontrola preko Xiaomi Home aplikacije - Pametna kontrola protoka vode - Prilagođena podešavanja za tepihe - Detekcija prepreka |
| Težina | 3.64 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Robot Vacuum H40EU |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 70 W |
| Zapremina kese / posude | 4 l |
| HEPA filtracija | Ne |
| Bežični | Da |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzija robota: 34 x 9.7 x 34 cm - Dimenzija stanice: 34 x 16 x 32.6 cm |
| Baterija | - 5200 mAh |
| Funkcije | - 4 režima čišćenja: usisavanje pre brisanja, usisavanje, brisanje, usisavanje i brisanje - LDS laserska navigacija; Planiranje rute - Višespratno mapiranje - Kontrola preko Xiaomi Home aplikacije - Pametna kontrola protoka vode - Prilagođena podešavanja za tepihe - Detekcija prepreka |
| Težina | 3.64 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.