Usisivač Vox SL159
4,8
(8)
9.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.81 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SL159 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 4.81 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.