Usisivač Vox SL156
5,0
(6)
7.490,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Funkcije | - Fail Safe: U slučaju zapušenja, usisivač će se sam ugasiti, čuvajući motor od kvarova; - Petostruki sistem filtracije: Višeslojna filtracija sprečava vraćanje sitnih čestica prašine u prostoriju koja se usisava; - Tihi rad, - Indikator napunjenosti posude; - Namotavanje kabla; - Regulator snage; - Perivi filter |
| Oprema | Univerzalna velika četka + dva nastavka: nameštaj i uglovi prostorija |
| Težina | 6.70 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | SL156 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 2000 W |
| Zapremina kese / posude | 2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Crvena / Crna |
| Garancija | 2 godine |
| Funkcije | - Fail Safe: U slučaju zapušenja, usisivač će se sam ugasiti, čuvajući motor od kvarova; - Petostruki sistem filtracije: Višeslojna filtracija sprečava vraćanje sitnih čestica prašine u prostoriju koja se usisava; - Tihi rad, - Indikator napunjenosti posude; - Namotavanje kabla; - Regulator snage; - Perivi filter |
| Oprema | Univerzalna velika četka + dva nastavka: nameštaj i uglovi prostorija |
| Težina | 6.70 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.