Usisivač Gorenje VCE01G2AW
9.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina kese / posude | 2,2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije aparata (ŠxVxD): 26.6 × 27.1 × 36.6 cm - Dužina cevi: 80 cm - Prečnik cevi: 3.2 cm |
| Karakteristike | - Kontrole na aparatu - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi - Usisna snaga 150 W - Radijus delovanja 7 m |
| Dužina kabla | 5 m cm |
| Oprema | - 1 x Uski nastavak - 1 x Nastavak za nameštaj |
| Težina | 6.60 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | VCE01G2AW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Sa posudom za prašinu |
| Snaga | 800 W |
| Zapremina kese / posude | 2,2 l |
| HEPA filtracija | Da |
| Bežični | Ne |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dimenzije aparata (ŠxVxD): 26.6 × 27.1 × 36.6 cm - Dužina cevi: 80 cm - Prečnik cevi: 3.2 cm |
| Karakteristike | - Kontrole na aparatu - Gumirani točkovi - Broj točkova: 3 - Namotavanje priključnog kabla - Mesto za držanje cevi - Usisna snaga 150 W - Radijus delovanja 7 m |
| Dužina kabla | 5 m cm |
| Oprema | - 1 x Uski nastavak - 1 x Nastavak za nameštaj |
| Težina | 6.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.