Ugradni set Vox SET 3400B
4,6
(22)
34.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 5 godina |
| Dimenzije | - Ploča (ŠxVxD): 52 x 6.2 x 59 cm - Rerna (ŠxVxD): 59.5 x 59.5 x 57.5 cm |
| Funkcije | - Funkcije rerne - Svetlo u rerni - Funkcija gornjeg grejača - Funkcija statičkog pečenja - Funkcija donjeg grejača - Funkcija donjeg i gornjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija donjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija čišćenja vodenom parom (Water Clean) - Funkcija otapanja (Defrost) - ECO funkcija - Funkcije ploče - Tajmer - Funkcija preostale toplote (Residual heat indicator) - Zaštita od pregrevanja (Overheat Protection) - Automatsko zaštitno izključivanje (Auto Shutdown Protection) - Sigurnosno zaključavanje (Child lock) |
| Težina | 37.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO, ŠIMANOVCI |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SET 3400B |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Indukcijska |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 5 godina |
| Dimenzije | - Ploča (ŠxVxD): 52 x 6.2 x 59 cm - Rerna (ŠxVxD): 59.5 x 59.5 x 57.5 cm |
| Funkcije | - Funkcije rerne - Svetlo u rerni - Funkcija gornjeg grejača - Funkcija statičkog pečenja - Funkcija donjeg grejača - Funkcija donjeg i gornjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija donjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija čišćenja vodenom parom (Water Clean) - Funkcija otapanja (Defrost) - ECO funkcija - Funkcije ploče - Tajmer - Funkcija preostale toplote (Residual heat indicator) - Zaštita od pregrevanja (Overheat Protection) - Automatsko zaštitno izključivanje (Auto Shutdown Protection) - Sigurnosno zaključavanje (Child lock) |
| Težina | 37.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.