Ugradni set Vox SET 2400 IXB
4,6
(5)
36.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Širina | 52 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Visina | 62 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Funkcije rerne: - Svetlo u rerni - Funkcija statičkog pečenja - Funkcija roštilja (Grill) - Funkcija bržeg rošiljanja (Double Grill) - Funkcija donjeg grejača - Funkcija donjeg i gornjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija čišćenja vodenom parom (Water Clean) - Funkcija otapanja (Defrost) - ECO funkcija - Funkcije ploče: - Tajmer - Funkcija preostale toplote (Residual heat indicator) - Zaštita od pregrevanja (Overheat Protection) - Automatsko zaštitno izključivanje (Auto Shutdown Protection) - Sigurnosno zaključavanje (Child lock) |
| Težina | 39.00 kg |
| Uvoznik | ERG DOO |
| Zemlja porekla | - |
| Model | SET 2400 IXB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Električna |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Širina | 52 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Visina | 62 cm |
| Visina ugradne ploče za kuvanje | cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Funkcije rerne: - Svetlo u rerni - Funkcija statičkog pečenja - Funkcija roštilja (Grill) - Funkcija bržeg rošiljanja (Double Grill) - Funkcija donjeg grejača - Funkcija donjeg i gornjeg grejača sa ventilatorom - Funkcija čišćenja vodenom parom (Water Clean) - Funkcija otapanja (Defrost) - ECO funkcija - Funkcije ploče: - Tajmer - Funkcija preostale toplote (Residual heat indicator) - Zaštita od pregrevanja (Overheat Protection) - Automatsko zaštitno izključivanje (Auto Shutdown Protection) - Sigurnosno zaključavanje (Child lock) |
| Težina | 39.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.