Ugradna rerna Electrolux EOF5C50BZ
47.990,00
Poslednja cena
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Električna |
| Širina | 59,4 cm |
| Visina | 59 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Karakteristike | - Unutrašnjost rerne sa 2 nivoa za pečenje - Vrata laka za čišćenje - Halogensko svetlo u rerni - Tasteri na uvlačenje - Maksimalna snaga roštilja: 2090 W - Maksimalna snaga rerne: 2090 W - Maksimalna temperatura rerne: 50°C - 250°C |
| Oprema | - 2 x pleh - 1 x rešetka |
| Uvoznik | MISON D.O.O BEOGRAD (ZEMUN), BEOGRAD ZEM |
| Zemlja porekla | - |
| Model | EOF5C50BZ |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Ugradni |
| Vrsta rerne | Električna |
| Širina | 59,4 cm |
| Visina | 59 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | A |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju |
| Karakteristike | - Unutrašnjost rerne sa 2 nivoa za pečenje - Vrata laka za čišćenje - Halogensko svetlo u rerni - Tasteri na uvlačenje - Maksimalna snaga roštilja: 2090 W - Maksimalna snaga rerne: 2090 W - Maksimalna temperatura rerne: 50°C - 250°C |
| Oprema | - 2 x pleh - 1 x rešetka |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.